Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan
0 Produkter
Varukorg
Din webbläsare stöds ej. För bästa upplevelsen rekommenderas en nyare version eller en annan webbläsare.
För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

Illustration_Personalsida

Vår personal

Här är vi som arbetar på MSB Center. Hör gärna av dig till någon av oss!

 

Försäljning
           

Stefan Malm
KAM Stockholm
Tel 072-071 35 21
stefan.malm@msbcenter.se
 
Tony Melki
KAM storkund/ägare
Tel 070-648 02 02
tony.melki@msbcenter.se
 
Johan Rydén
KAM Göteborg/södra Sverige
Tel 070-658 56 57
johan.ryden@msbcenter.se

Andreas Bergman
Säljare Norrland
Tel 072-079 66 63
andreas.bergman@msbcenter.se
 
Jan Edbom
Kundtjänst/inköp
Tel 08-594 407 70
jan.edbom@msbcenter.se
 

 

Mats Tofält
Kundtjänst/lager
Tel 08-594 407 70
mats.tofalt@msbcenter.se

 

             
Lager/transport        

Mats Tofält
Lager
mats.tofalt@msbcenter.se
       

Rabi Issa
Lager/transport
rabi.issa@msbcenter.se
 
Mata Afrem
Lager/transport
mata.afrem@msbcenter.se
   
         
Administration        

Peter Olsson
VD
peter.olsson@msbcenter.se
 
Annika Martinsson
Ekonomi
annika.martinsson@msbcenter.se
   

Jan Edbom
Inköp
jan.edbom@msbcenter.se
 
Monica Lindman
Inköp/marknad/webb
monica.lindman@msbcenter.se